Vesti

REZULTATI LIKOVNOG KONKURSA

                                                                                REZULTATI LIKOVNOG KONKURSA  "MLADI I KLIMATSKE PROMENE"

 

Sa velikim zadovoljstvom pozivamo Vas na dodelu nagrada najuspešnijim učesnicima likovnog konkursa "Mladi i klimatske promene" koje će se održati 30. decembra 2014. godine sa početkom u 14 časova u prostorijama Omladinskog info centra - Infopolis, u Apolo Centru, Trg OsloboÄ‘enja 3 u Novom Sadu.

 

Mladi su na svojim radovima pokazali veliki talenat za crtanje i poznavanje uzroka i posledica klimatskih promena. Na konkurs koji je organiozovalo udruženje "Inženjeri zaštite životne sredine" stiglo je 805 radova iz 84 osnovnih i srednjih škola.

 

Tročlana komisija u svakoj od kategorija odabrala je najuspešnije. U svakoj kategoriji dodeljene su tri glavne nagrade (za prvo i drugo mesto - Tablet računar, za treće mesto digitalni fotoaparat), dok su za nastavnike i učitelje čiji su učenici nagraÄ‘eni obezbeÄ‘eni USB-i kao mali znak pažnje i zahvalnosti za njihov trud i rad. Učenici čiji su radovi pohvaljeni takoÄ‘e će dobiti prigodne poklone.
 

U kategoriji  MlaÄ‘i osnovci (I - IV razred) stiglo je 399 radova iz 29 školi, a komisija je pored 3 prve nagrade dodelila i jednu pohvalu.

 
IME I PREZIME
ŠKOLA
UÄŒITELJ/NASTAVNIK
1. nagrada
Ljupka Lončarević
4 razred
OSNOVNA ŠKOLA
"TRIVA VITASOVIĆ LEBARNIK"
 LAĆARAK
Sunčica Zeljković
 
2. nagrada
Kišmiška Albred
2 razred
OSNOVNA ŠKOLA "IVO ANDRIĆ"
 BUDISAVA
Dragana Kostrešević
3. nagrada
Ana Kovačev i Ana Ljuboja
4 razred
OSNOVNA ŠKOLA "ĐURA JAKŠIĆ"
 KIKINDA
Danijela Dragin
 
pohvala
Una Katić
4 razred
OSNOVNA ŠKOLA "IVO ANDRIĆ"
BUDISAVA
Tatjana Sekulić

 

U kategoriji Stariji osnovci (V -VIII razred) stiglo je 344 rada iz 45 školi, a komisija je pored 3 prve nagrade dodelila i dve pohvale.

 

 

RB
IME I PREZIME
ŠKOLA
UÄŒITELJ/NASTAVNIK
1. nagrada
Dunja Jakimovski
7 razred
OSNOVNA ŠKOLA "ŽARKO ZRENJANIN"
 KAÄŒAREVO
Jasmina Lazarević - Ristovski
2. nagrada
Staša Maksić
6 razred
OSNOVNA ŠKOLA  "PETEFI ŠANDOR"
NOVI SAD
Gavrilović Tamara
3. nagrada
Marko Grahovac
5 razred
OSNOVNA ŠKOLA
"PETAR PETROVIĆ NJEGOŠ"
 ZRENJANIN
Irena Bosiljko
pohvala
Jovana Pavlica
8 razred
 
OSNOVNA ŠKOLA
"DOBROSAV RADOSAVLJEVIĆNAROD"
 MAÄŒVANSKA. MITROVICA
Nataša Marelj
pohvala
Milica Baštovanov
7 razred
OSNOVNA ŠKOLA"DR ĐORĐE JOANOVIĆ"
NOVO MILOŠEVO
Vidica Štetin

 

U kategoriji Srednje škole stiglo je 62 rada iz 10 školi, a komisija je pored 3 prve nagrade dodelila i dve pohvale.

 

RB
IME I PREZIME
ŠKOLA
UÄŒITELJ/NASTAVNIK
1
Dunja Nikolija Popov
4 razred
Zrenjaninska gimnazija
Zrenjanin
Dušanka ÄorÄ‘ević
 
2
Andrea Berković
2 razred
Škola za dizajn "Bogdan Šuput"
Novi Sad
Dargoljub Grković
3
Bojana Vuković
1 razred
Gimnazija "Veljko Petrović"
Sombor
Mila Krstić - Krasuljak
pohvale
Aleksandar Siker
2 razred
Škola za dizajn "Bogdan Šuput"
Novi Sad
Dargoljub Grković
pohvale
Ljupka Gaković
2 razred
Gimnazija "Veljko Petrović"
Sombor
Mila Krstić - Krasuljak

 

 

 

 

 

 

 

 

Za sve dodatne informacije možete kontaktirati koordinatora projekta Igora Jezdimirovica (065/53-93-267)

 

Zahvaljujemo se svima na učešÄ‡u i želimo Vam uspešnu i zdravu 2015. godinu


 

MISLI GLOBALNO, DELUJ LOKALNO!

Udruženje
"Inženjeri zaštite životne sredine"

 

Likovni konkurs organizovan je u okviru projekat "Mladi i klimatske promene" koji je podržalo  Ministrarstvo poljoprivrede i zaštite životne sredine, a realizovalo udruženje "Inženjeri zaštite životne sredine".